Imieniny:
Adrianny, Kazimierza, Wacława
Użytkowników on-line: 17

Szukaj na stronie

Najnowszy numer„Nie ma k… tej planszy”, czyli Tomasz Lis na żywo

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Puszczanie w obieg niesprawdzonych informacji, obelgi wobec współpracowników, uporczywe atakowanie Kościoła i opozycji – to dziennikarski styl Tomasza Lisa.

O POLAKACH: „Polak, który widzi, iż sąsiad ma krowę, nie pragnie sam mieć bydlątka, ale pragnie, by krowa sąsiada zdechła” – pisze Lis w książce „My, naród”. Czyżby mierzył innych własną miarą?

LIS JAKO „PRACODAWCA PRZYJAZNY PRACOWNIKOM” do współpracownika z TVN:
„Dobra to ja ci coś powiem z głowy… Lista pryszczy na d...e po prostu?! To to k...a, to ma, to mają być blokady dróg k...a?! Co to w ogóle jest?! To cały dzień k...a robiliśmy tą planszę? Grzesiu! I co to jest k...a Zbuczyn? Gdzie jest k...a napisane, czy to jest droga krajowa, lokalna czy jakaś? Skąd ci biedni ludzie k...a mają to zrozumieć, bo ja z tego nic nie rozumiem? Wypier.....y tą planszę! Nie ma k...a tej planszy! Z baranami po prostu nie można pracować! I wypier..l mi ten kawałek z Białej. Kontaktujesz? K...a po prostu, po prostu… nie mogę tego k...a. Jeszcze w grafice się zatrudnię komputerowej.”

O DZIENNIKARZACH: „Właśnie ze szczerym rozbawieniem czytam na prawicowych forach enuncjacje PiS-troglodytów o zainscenizowanym śpiewaniu przez tłum w programie Lisa „Sto lat” dla premiera Tuska. Czytanie tego, co piszą na prawicowych forach, to moje hobby, za każdym razem przekonuję się, że na ich tle Tworki to oaza normalności”.
„Zazdroszczę tym pezetpeerowsko- pisowskim mendom tupetu” – napisał w innym miejscu, reagując na merytoryczną krytykę pod adresem prowadzącego TVN Jarosława Kuźniara sformułowaną przez dziennikarza śledczego Jerzego Jachowicza.

Więcej tych "błyskotliwych" wypowiedzi w najnowszym numerze "Tygodnika Soldiarność"
Już w poniedziałek 14 września. Zapraszamy!


fot. Forum

Komentarze:
AparatBasia*.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Poniedziałek, 2015-09-21 22:39
Lis
To co Pan Lis wyrabia to PATOLOGIA dziennikarstwa.Nie rozumiem jak ktoś na podstawowym poziomie umysłowym to jeszcze trawi.
AparatAdamus*.dynamic.chello.pl
Wtorek, 2015-09-15 01:18
Pozdrawiam
Różnica pomiędzy Panem Duda a Panem Listem jest ogromn. pierwszy z Panów dostaje pensję od podatników, drugi dorobił się pracując jako uznnany dzienikraz w komercyjnych firmach. Jeden jest zdeklarowanym katolikiem drugi wydaje się być ateistą.. Wolny kraj wolność słowa i wyznania. Itd... roznic jest wiele i nie ma miejsca na ich wymienianie. Pan Duda ma swoje dokonania które trzeba doceniać temu drugiemu tez ich nie brakuje - tylko plaszczyzna inna a i kategoria odmienna. Każdemu należy się szacunek. Mówicie o zemście Redaktoa Lisa a Państwa publikacja jest.... czystą niczym nie zabarwioną polemiką... oczywiście..
Dodaj komentarz
Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…