Schetyna: Od początku współpracujemy z KOD-em i tak będzie w przyszłości

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Wraz z Komitetem Obrony Demokracji mamy wspólne stanowisko w sprawach fundamentalnych – demokracji i konstytucji – mówił szef PO Grzegorz Schetyna na wspólnej konferencji prasowej z liderem KOD Mateuszem Kijowskim. Jak zapewniał polityk PO, nie ma konfliktu pomiędzy organizacją KOD, a Platformą Obywatelską.

Podczas wspólnej konferencji prasowej, Schetyny i Kijowskiego, podkreślono też, że obie formacje "mają wspólne stanowisko w sprawach fundamentalnych – demokracji i konstytucji".

Przecinamy spekulacjeod początku współpracujemy z KOD-em i tak będzie w przyszłości – mówił szef PO.
Schetyna dodał tez, że  współpraca opozycji jest potrzebna i konieczna. Jednocześnie podkreślił, że "pisać koalicję wyborczą, dzisiaj dzielić miejsca na listach no to jest coś niepoważnego”.

– Wiele rzeczy się zmieni, ale to nie listy na miejscach przekonają Polaków do tego, żeby głosować na tę listę opozycji czy w ogóle opozycję, czy partię opozycyjną, a dobry pomysł i zużycie rządów PiS. Ja naprawdę przeżywałem wiele lat w opozycji, w Platformie Obywatelskiej i wiem, jak z tej opozycji wyjść, jak budować dobry projekt na wygrane wybory. I tutaj potrzeba doświadczenia, proszę mi wierzyć
– mówił Schetyna.

telewizjarepublika.pl/

f
ot TWITTER @Platforma_org
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz