Krzysztof Łapiński: Tusk mordował w białych rękawiczkach swoich przeciwników

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
 – Prezes PiS lubi osoby, które nie stanowią potencjalnie dla niego większego zagrożenia – atakował poseł PO Krzysztof Brejza w rozmowie z politykiem PiS Krzysztof Łapiński . – Rozumiem, że po ośmiu latach rządów Donalda Tuska i po tym, jak się pozbywał kolejnych osób, PO to gejzer indywidualności i osobowości, a co druga osoba jest o potencjale Einsteina. Donald Tusk umiejętnie mordował w białych rękawiczkach swoich przeciwników – odpowiadał poseł PiS.

Politycy rozmawiali o pojawiających się informacjach na temat ewentualnego wejścia wicepremiera Mateusza Morawieckiego do władz Prawa i Sprawiedliwości. – Jest to osobą bez zaplecza politycznego w Sejmie i wygodną dla prezesa Kaczyńskiego. Prezes PiS lubi osoby, które nie stanowią potencjalnie dla niego większego zagrożenia – komentował poseł PO odnosząc się też do spekulacji, że Mateusz Morawiecki ma zastąpić premier Beatę Szydło.

– W tej chwili premierem jest Beata Szydło i nic nie wskazuje na to, żeby miało dojść do jakiejś wymiany. To są spekulacje medialne – odpowiedział Łapiński, dodając, że minister Morawiecki wdraża przecież program gospodarczy nazwany od jego nazwiska (Plan Morawieckiego), więc jest bardzo mało prawdopodobne, aby porzucił go, gdy dopiero zaczyna wchodzić w życie. – Rozumiem, że po ośmiu latach rządów Donalda Tuska i po tym, jak się pozbywał kolejnych osób, PO to gejzer indywidualności i osobowości, a co druga osoba jest o potencjale Einsteina. Donald Tusk umiejętnie mordował w białych rękawiczkach swoich przeciwników – dodał poseł PiS odnosząc się do wypowiedzi Brejzy.

telewizjarepublika.pl

Tagi:

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Tagi: