Imieniny:
Jordana, Marcina, Róży
Użytkowników on-line: 7

Szukaj na stronie

Najnowszy numerPikieta pracowników Biedronki - 15 grudnia w Warszawie

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" w Jeronimo Martins Polska S.A. ("Biedronki") zwraca się o wsparcie w postaci udziału w pikiecie pod siedzibą zarządu firmy w Warszawie przy ul. Dolnej 3. Pikieta odbędzie się we wtorek 15 grudnia 2015 r. od godziny 13.30.

Powodem pikiety jest brak dialogu z pracodawcą, przejawiający się m.in. w utrudnianiu działalności związkowej, odmowie przystąpienia do negocjacji płacowych na rok 2016 r., niesprawiedliwy system premiowy, ograniczenia w zatrudnieniu w sklepach, zerwanie porozumienia dotyczącego przywrócenia do pracy pracownika zwolnionego niezgodnie z Kodeksem pracy. "Zwrócić chcemy uwagę na fakt, że jest to nasz jedyny sposób walki o godne warunki pracy i płacy - podkreśla Piotr Adamczak, przewodniczący KZ.

Przypominamy, że od niedawna mamy w Regionie Częstochowskim organizację zakładową pracowników "Biedronek". Zapisy na wyjazd na pikietę w sekretariacie Regionu (tel. 34 360 55 70, ul. Łódzka 8/12), wyjazd 15 grudnia o godz. 7.30 z Rynku Wieluńskiego. Wyjeżdżający wesprą również uczestników pikiety pod warszawskim Realem przy ul. Połczyńskiej.

solidarnoscczestochowa.pl


Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…