Imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora
Użytkowników on-line: 13

Szukaj na stronie

Najnowszy numerDonald Trump jasno deklaruje współpracę z Rosją

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Donald Trump - kandydat na prezydenta USA z ramienia republikanów, podczas spotkania z wyborcami w Virginia Beach w stanie Wirginia, jasno zadeklarował, że jeśli wygra wybory będzie współpracował z Władimirem Putinem.
 

Trump nie owija w bawełnę. Wszyscy, którzy mieli jeszcze nadzieję, że retoryka Trumpa jest przeważnie PR-owym mechanizmem na zjednanie sobie wyborców, dziś maska Trumpa opadła. - Putin patrzy na Hillary i się śmieje... Tymczasem Rosja rozumie zagrożenie ze strony Państwa Islamskiego. Czy nie byłoby miło, gdybyśmy dobrze żyli z Rosją i współpracowali z nią w walce z ISIS? - powiedział Trump. 

Trump skrytykował również Obamę, że wycofał wojska z Iraku. - Powinniśmy tam pozostawić niewielkie siły. A teraz Państwo Islamskie się szybko rozszerza - powiedział. Trump atakował też porozumienie z Iranem o redukcji jego programu nuklearnego zawarte przez administrację Obamy. - Obama i Hillary pozwolili, by Iran stawał się wielkim mocarstwem. Będą mieli broń nuklearną - mówił republikański kandydat. - To układ, którego oszukańcza Hillary bardzo chciała. To był szczyt niekompetencji - dodał. 

Czy Trump jako prezydent największego mocarstwa na świecie, który puszcza oko do Putina, będzie dla Polski zagrożeniem?

telewizjarepublika.pl

fot. pixabay.com/CC0

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…