Imieniny:
Ludomira, Makarego, Wiliany
Użytkowników on-line: 26

Szukaj na stronie

Najnowszy numer"Rosja nas wszystkich ogrywa"

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
- Niestety Rosja nas wszystkich ogrywa… - powiedział na antenie tvn24 europoseł Platformy Obywatelskiej Jacek Saryusz-Wolski i dodał - Mamy do czynienia z pełzającym rozbiorem Ukrainy.

Przypomnijmy, że od zajęcia przez Rosję Krymu we wschodniej Ukrainie toczą się nieustanne walki z separatystami. Są oni wspierani przez rosyjską armię, przy biernej postawie Zachodu. Dotychczasowe wysiłki polityków i mediacje nie dały pozytywnych rezultatów, co z rezygnacją przyznają nawet sami politycy.

Jeden z czołowych polityków PO, jeśli chodzi o sprawy zagraniczne, przyznał, że Zachód przegrywa tę walkę.

- Nie można mówić o optymizmie w obecnej sytuacji. Mówimy o lokalnej inwazji zbrojnej i następuje powolna aneksja z otwartą przyłbicą, tym razem z oznakowanym sprzętem i żołnierzami. To jest testowanie Zachodu i granicy, za którą Rosja wciąż może się przesunąć - tłumaczył na antenie tvn24 Jacek Saryusz-Wolski.

- Wygląda na to, że świat się z tym godzi, ponieważ zajmuje się tym bzdurnym, fałszywym, białym konwojem, a nie regularnymi rosyjskimi oddziałami i sprzętem wyjeżdżającym do Donbasu - uboledwa polityk PO i dodaje - Rosjanie próbują powtórzyć we wschodniej Ukrainie wariant z inwazji na Krym, ale wariant zmodyfikowany.Tagi:

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Tagi:

Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…