Imieniny:
Ludomira, Makarego, Wiliany
Użytkowników on-line: 30

Szukaj na stronie

Najnowszy numerRusza projekt: Elektroniczne legitymacje związkowe

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Ruszył druk nowych elektronicznych legitymacji związkowych. Wszystkie informacje dotyczące członków będą zapisane w  kodzie kreskowym dokumentu. Użytkownicy legitymacji będą korzystać z dodatkowych bonusów i przywilejów.
 

Dzięki zapisom znajdującym się w kodzie kreskowym powstanie baza danych czlonków Związku.
 
Krajowy Zjazd Delegatów w 2014 roku umieścił w uchwale programowej zapis o konieczności "opracowania i upowszechnienia legitymacji związkowej, która umożliwia elektroniczny zapis danych". - To jest najważniejszy powód, dla którego przystępujemy do tego projektu. Zobligował nas KZD w Bielsku- Białej - mówi Tadeusz Majchrowicz, zastępca przewodniczącego "Solidarności", jednocześnie szef regionu Podkarpacie, w którym prowadzony jest w chwili obecnej projekt pliotażowy. Prezydium KK podjęło decyzję o przeprowadzeniu pilotażu w regionie Podkarpacie i Wielkopolska, tak aby przetestować nowe elektroniczne legitymacje jednocześnie w małym i dużym regionie.
 
 - To nowoczesne rozwiązanie. Wszystkie najważniejsze informacje zapisane będą w kodzie kreskowym. Właściciele tych legitymacji będą mogli korzystać z dodatkowych przywilejów związanych z jej posiadaniem - dodaje zastępca przewodniczącego KK.
 
red.hd

Źródło: solidarnosc.org.pl
Foto: P.Machnica
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…