Imieniny:
Flicyty, Kajetana, Pauli
Użytkowników on-line: 12

Szukaj na stronie

Najnowszy numerRussell Crowe wciąż wiernym kibicem polskiej reprezentacji

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Aktor po raz kolejny poinformował na Twitterze, że w ćwierćfinałowym spotkaniu Polski z Portugalią podczas mistrzostw Europy, będzie kibicował Polakom. Tym razem zdradził, że ma pewien problem, wynikający z tego, że w Portugalii ma wielu przyjaciół.
 
Australijski aktor i zdobywca Oscara Russell Crowe, jest wiernym kibicem reprezentacji Polski, podczas odbywających się we Francji mistrzostw Europy. Przed ćwierćfinałowym meczem w którym nasza drużyna zmierzy się z Portugalią nadal będzie wspierał Polskę.
 
"Noc przed Euro 2016. Wiem, że mam wielu przyjaciół w Portugalii, jednak jutro moje serce będzie z Polską. Do boju Polska!!" – napisał na Twitterze.
 
Aktor kibicuje kadrze Adama Nawałki od fazy grupowej Euro 2016. Na swoim koncie na Twitterze gratulował już Polakom pięknej gry i zaangażowania, a także gola Jakubowi Błaszczykowskiemu. Żartował także z nieskuteczności Arkadiusza Milika.
 
Ćwierćfinałowe spotkanie odbędzie się Polska – Portugalia, odbędzie się już dziś o godzinie 21:00 na Stade Velodrome w Marsylii.

telewizjarepublika.pl/

Tagi:

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Tagi:

Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…