Imieniny:
Flicyty, Kajetana, Pauli
Użytkowników on-line: 8

Szukaj na stronie

Najnowszy numerAngielscy kibice "świętowali" awans swojej drużyny depcząc polską flagę

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Rozłożona na podłodze polska flaga deptana i poniewierana przez kibiców z Anglii - tak kibice z Wysp „świętowali” awans swojej drużyny narodowej. Film ze skandalicznego zachowania angielskich fanów piłki nożnej został opublikowany w internecie.

Anglia bezbramkowo remisując ze Słowacją zapewniła sobie awans do 1/8 finałów Mistrzostw Europy rozgrywanych we Francji. Był to powód do świętowania, ale angielscy kibice dopuścili się haniebnego czynu. Jeden z nich rozłożył polską flagę, by kolejni mogli ją m.in. deptać i kopać.
 
Film ze skandalicznego zachowania kibiców dostępny jest TUTAJ.Przypomnijmy, że o godz. 18.00 na stadionie w Marsylii podopieczni trenera Adama Nawałki zagrają swój ostatni mecz fazy grupowej. Zmierzą się z reprezentacją Ukrainy.
 
Dotychczas Biało-Czerwoni wygrali 1:0 z reprezentacją Irlandii Północnej i bezbramkowo zremisowali z Niemcami. Awans do 1/8 finałów mają prawie przesądzony, a polska kadra narodowa ma spore szanse  stanąć na czele grupy C.
 
Transmisja w TVP 1 i Polsacie otwartym. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Stream online dostępny na stronie Ipla.TV.

IK

Fot. Youtube
 

 


Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…