Imieniny:
Adrianny, Kazimierza, Wacława
Użytkowników on-line: 7

Szukaj na stronie

Najnowszy numerJarosław Kaczyński ostro odpowiada Petru

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
– Rozumiem, że są jedynie słuszne interesy, które pan Petru reprezentuje, tylko one z reprezentacją interesów polskiego społeczeństwa, narodu polskiego, państwa - nie mają nic wspólnego – mówił prezes PiS w odpowiedzi na atak Ryszarda Petru
 
- Dobra zmiana skończy się nerwową zmianą. Mam obawy, że będzie rosła presja na NBP, aby drukować pieniądze. Przypomnę, że takie zakusy miał wasz koalicjant Andrzej Lepper. Byliście w koalicji z Samoobroną, nie wstydźcie się tego. Drukowanie pieniędzy musi się skończyć hiperinflacją – mówił podczas debaty nad kandydaturą prof. Adama Glapińskiego na prezesa Narodowego Banku Polskiego Ryszard Petru. Słowa te spotkały się z ostrą odpowiedzią prezesa Prawa i Sprawiedliwości.
 
Po wypowiedzi lidera .Nowoczesnej Jarosław Kaczyński zwrócił się do marszałka Sejmu, aby ten reagował na tego rodzaju chamskie wypowiedzi. – Rozumiem, że są jedynie słuszne interesy, które pan Petru reprezentuje, tylko one z reprezentacją interesów polskiego społeczeństwa, narodu polskiego, państwa - nie mają nic wspólnego – odpowiedział prezes PiS.

Źródło: Telewizja Republika
Foto: M.Żegliński

Tagi:

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Tagi:

Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…