Policja szuka sprawcy wybuchu we Wrocławiu. Jest rysopis

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
W związku z wczorajszym wybuchem na przystanku komunikacji miejskiej we Wrocławiu, policja poszukuje sprawcy i świadków zdarzenia. MPK zapowiada także szkolenia dla kierowców i motorniczych. Prezydent miasta, Rafał Dutkiewicz, zapowiedział zwołanie komisji bezpieczeństwa na początek przyszłego tygodnia.
 
MPK zapowiada także szkolenia dla kierowców i motorniczych, jak zachować się w sytuacji zagrożenia czy znalezienia podejrzanego bagażu. W pojazdach będą także wyświetlone informacje dla pasażerów.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 19 maja 2016 roku przy ulicy Kościuszki we Wrocławiu. Prawdopodobnie przed godziną 14.00 nieznany mężczyzna pozostawił w autobusie pakunek z materiałem wybuchowym. 
Na szczęście kierowca zdążył wynieść paczkę z pojazdu. Pakunek eksplodował na chodniku, niegroźnie raniąc przechodzącą kobietę. 

Ujawniono rysopis sprawcy:

Mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost około 180 cm, szczupła sylwetka, twarz pociągła, szczupła, bez zarostu, włosy ciemnobrązowe, raczej krótkie. Mężczyzna miał okulary przyciemniane, ubrany był w ciemną bluzę z kapturem i spodnie dresowe koloru czarnego. 
 
/ab
żródło: wroclaw.pl
 
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz