Imieniny:
Adrianny, Kazimierza, Wacława
Użytkowników on-line: 9

Szukaj na stronie

Najnowszy numerLegia Warszawa zrywa współpracę z TVN. Nie chce być mieszana do polityki

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Legia Warszawa zrywa współpracę ze stacją TVN S.A. Powód? Manipulacja i próba wmieszania klubu w bieżący spór polityczny przez telewizję z Wierntniczej, które godzą w dobre imię stołecznego klubu.

„Legia Warszawa wyraża jednocześnie zdecydowany sprzeciw wobec prób wmieszania Klubu w bieżący spór polityczny oraz manipulacji polegającej na przedstawieniu jednoznacznego odcięcia się przez Klub od wszelkich treści propagujących przemoc jako „promowania przemocy, agresji, nienawiści i chuligaństwa”. Decyzję o podjęciu ewentualnych kroków prawnych wobec TVN S.A. zostaną podjęte po zakończeniu analizy prawnej zaistniałej sytuacji” – czytamy w komunikacie.

Zwrócono uwagę, że dotychczas nie otrzymano żadnej informacji strony zarządu TVN S.A. o rzekomym zawieszeniu współpracy z klubem. „Władze Legii wykazały bardzo wiele cierpliwości i wyrozumiałości dla skandalicznie nieprofesjonalnej sytuacji, w której wspomniane powyżej spekulacje były upowszechniane za pośrednictwem oficjalnego fanpage’a serwisu Player.pl na Facebooku. Wobec braku jakichkolwiek wyjaśnień w tej sprawie ze strony zarządu TVN S.A. oraz inspirowania przezeń publikacji prasowych godzących w dobre imię Legii Warszawa i stwierdzających nieprawdę, władze Klubu podjęły decyzję o natychmiastowym zakończeniu współpracy z TVN S.A. Stosowne pismo w tej sprawie, zgodnie z zasadami profesjonalnej komunikacji biznesowej, zostanie przekazane zarządowi stacji” – podkreślono.

Serial dokumentalny „(L)egenda” powstał na stulecie Legii Warszawa. Projekt – jak zaznaczają władze klubu - będzie kontynuowany w nowej formule we współpracy z bardziej wiarygodnym i profesjonalnym partnerem.

 


IK

Fot.
Legia Warszawa
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…