Imieniny:
Gagrieli, Liwii, Leonarda
Użytkowników on-line: 18

Szukaj na stronie

Najnowszy numerDziś Marsze dla Życia i Rodziny w 140 polskich miastach

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
W niedzielę 15 maja ulicami wielu miast w Polsce przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. Mogą wziąć w nich udział wszyscy, którzy deklarują przywiązanie do wartości życia ludzkiego w każdej fazie jego rozwoju. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, po manifestacji będą miały miejsce festyny i pikniki rodzinne.

Dla uczestników marszu w Stargardzie Gdańskim zaplanowany jest występ Arki Noego, w Iławie zaśpiewa Mietek Szcześniak. W Szczytnie organizatorzy planują możliwość jazdy konnej, z kolei w Oświęcimiu zaplanowana jest inscenizacja Chrztu Polski oraz konkurs strojów historycznych.

Organizatorzy Marszu dla Życia i Rodziny w Nowej Soli zapraszają do udziału w miodobraniu. W Inowrocławiu i Toruniu zaś uczestnicy rodzinnego pikniku zostaną poczęstowani specjalnie na tę okazję przygotowanym tortem.

Na zakończenie Marszu w Warszawie przewidziane są warsztaty naukowe, stanowisko eksperymentów i konkursy z nagrodami. Wszystko po to, by w wyjątkowy sposób pokazać, że spędzanie czasu z rodziną jest najlepszą inwestycją w jej rozwój.

Marsze dla Życia i Rodziny są organizowane od 2006 r. W tym roku odbędą się w 140 miastach Polski. Koordynatorem Marszów jest Fundacja Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, a organizatorami lokalne komitety marszowe w skład których wchodzą przedstawiciele szeregu organizacji społecznych i kościelnych.


telewizjarepublika.pl

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…