Grażyna Torbicka po 31 latach odchodzi z TVP

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Grażyna Torbicka odchodzi z Telewizji Polskiej. Dziennikarka poinformowała o tym za pośrednictwem portalu społecznościowego. Napisała, że po 31 latach pracy w Programie 2 TVP poczuła, że nadszedł dobry moment by spojrzeć na świat z innej perspektywy.
 

Dziennikarka napisała o swoim odejściu na profilu programu „Kocham Kino” na Facebooku. "Przez 20 lat realizując, wraz z moim zespołem, magazyn filmowy Kocham Kino gościliśmy w naszym programie wspaniałych twórców i ich dzieła, starając się obiektywnie prezentować wszystkie trendy i osiągnięcia polskiego i światowego kina. Nasi widzowie - a to już drugie pokolenie - mogli dowiedzieć się co znaczy dobre, autorskie, artystyczne kino.  Dziękuję, że byliście z nami, dziękuję za wszystkie sugestie i inspiracje" – napisała Torbicka.

Jak wyjaśniła, telewizyjna dwójka była miejscem, w którym rozwijała się jej droga zawodowa. Dodała jednocześnie, że nie wyklucza w przyszłości współpracy z TVP w obszarach, w których będzie mogła wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w propagowaniu sztuki i kultury.

O ewentualnym odejściu Torbickiej media spekulowały już od jakiegoś czasu. Wskazywano, że dziennikarce nie spodobała się debata ekspertów przed emisją "Idy".

fot. By Ja Fryta from Strzegom - Grażyna TorbickaUploaded by Dudek1337, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27102524

telewizjarepublika.pl

Tagi:

tvp
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Tagi:

tvp