Bielan: Audyt państwa konieczny

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
 – Audyt państwa jest konieczny. Wiemy, że po ośmiu latach rządów PO-PSL jest wiele trupów w szafach – stwierdził w programie TV Republika „Prosto w oczy” Adam Bielan. – Nie wiemy, w jakim stanie jest państwo, które przejmujemy, nie wiedzą też tego nasi wyborcy – dodał wicemarszałek Senatu.

W pierwszej kolejności Bielan oceniał wczorajsze wystąpienia na pierwszym posiedzeniu Sejmu. – Z jednej strony święto demokracji, świetne wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy i marszałka seniora Kornela Morawieckiego – stwierdził. – Później ten efekt został popsuty prze premier Kopacz. To było przemówienie jak z magla. Wygląda na to, że do Ewy Kopacz wciąż nie dotarło, że przegrała wybory – zaznaczył senator obozu PiS.

Odnosząc się do losu Ewy Kopacz w PO, Bielan stwierdził, iż nie wiedziała, że nie ma większości w PO, więc jej wystąpienie było „aktem desperacji”. – Miało na nowo skupić emocje i rozniecić konflikt PiS-PO. Na szczęście posłowie PO zrozumieli, że z takim stylem uprawiania polityki szybko zejdą ze sceny politycznej – ocenił.

fot. TV Republika

więcej na: telewizjarepublika.pl


Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz