Imieniny:
Flicyty, Kajetana, Pauli
Użytkowników on-line: 15

Szukaj na stronie

Najnowszy numerMamy nowego mistrza!

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Turniej Piłki Nożnej z okazji 35. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” za nami. Kilkugodzinne zmagania w deszczu wygrała debiutująca w naszych rozgrywkach drużyna z Siedlec, która w finale pokonała Koleje Mazowieckie. Trzecie miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca – Oddział Żyrardów.

Pierwsze dwie drużyny podzieliły się również statuetkami dla zawodników indywidualnych. Najlepszym strzelcem Turnieju został Marcin Wajdzik z Kolei Mazowieckich, bramkarzem – Damian Świątek z Siedlec, a strzelcem rzutów karnych - Paweł Kalenik także z Siedlec.

Zwycięskie drużyny, podobnie jak wyróżnieni piłkarze, oprócz sportowych trofeów otrzymały bony na zakupy sprzętu sportowego w sklepie internetowym oraz gadżety od naszych sponsorów.

W Turnieju organizowanym przez mazowiecką „Solidarność” wystartowało 10 drużyn: Makro Cash&Carry, Mobilis, MZA i TW, PIT-RADWAR, PZL Warszawa, PZU, Koleje Mazowieckie, SBE Piaseczno, Oddział Siedlce i Oddział Żyrardów.

Partnerami i sponsorami wydarzenia byli: Totalizator Sportowy, Polsport Plus, Korona Warszawa, Kancelaria Brokerska MODUS oraz SALTUS Ubezpieczenia.
Do pełni szczęścia zabrakło nam tylko pogody. Zawodnikom dziękujemy za ogromną wolę walki, hart ducha i dużą dawkę sportowych emocji.

www.solidarnosc.org.pl/mazowsze 

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Komentarz tygodnia

Nasz Youtube

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Wydanie specjalne
Polska nszz solidarność polityka praca regiony więcej…